Stuka

Yerli Amatör Müzik Grupları
Stuka
Stuka
Stuka
İletişim:

Stuka

Mesaj gönderen Stuka »

2000 yılından bu yana kendi bestelerimizi çalarak emo-pop-punk tarzında müzik icra ediyoruz.. 3 adet demo yayınladık şu güne kadar.Ayrıca hepimiz türkçe düşünüp türkçe konuşabiliyoruz.. www.stukamania.com

www.punkerland.com mp3 bölümünden download edebilirsiniz..

Demo siparişi için [email protected] veya [email protected]

sevgiler saygılar..

hasonowic
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]
İletişim:

Mesaj gönderen hasonowic »

kenbdilerini çok severim pembo inanç ahmet ve gökhan hepsi pıorlanta gibi adamlardır.. severek dinleriz ailecek...
buraya bi kaç mp3lerini koyam dinleyin bi fikriniz olsun...
ilk demo adımlara devamdan:
http://www.turkpunk.de/upload/mp3/Stuka ... 0Devam.mp3 adımlara devam
http://www.turkpunk.de/upload/mp3/Stuka ... ktandi.mp3 boktandı
ikinci demo ağrısız kulak delinirden:
http://www.turkpunk.de/upload/mp3/stuka ... arifet.mp3 marifet
http://www.turkpunk.de/upload/mp3/stuka ... 0enkaz.mp3 enkaz
http://www.turkpunk.de/upload/mp3/stuka ... -%2053.mp3 53
buyrun dinleyin ve en kısa zamanda son demolarını edinin mutlaka.. son demo baya bi sağlam olmuş kayıt falanda baya bi iyi olmuş.. kardeşlerimi öpüyorum burdan... başarılar diliyorum... bu arada üstteki pembo sensin dime lan...
KENDİSİ UYARI MESAJINA KÜFÜR İLE CEVAP VERDİĞİNDEN DOLAYI SİTEDEN SÜRESİZ OLARAK UZAKLAŞTIRILMIŞTIR.

Kullanıcı avatarı
amacsizkedi
Üye
Üye

Mesaj gönderen amacsizkedi »

ohaaaaaaaaaaaaaaa ben heryerde salak gibi bu grubu arıyodum!çok seviyorum!aslında çok sevicek kadar dinlemedim sadece sarhoş kafayla barışarock ta dinlemiştim geçen yaz puhaha herneyse tapıyorum demo istiyorummm!bana ulaşın!.. :002 :002 :002

Kullanıcı avatarı
fenasi
Üye
Üye

Mesaj gönderen fenasi »

laaaaan olm ben stukaı kocaeli üni.de izledim gercekten cok iiidi ve bence delisiniz siz :) bende demonuzu edinmek isterim... deli karı yaktı barı :002 :002

Kullanıcı avatarı
fenasi
Üye
Üye

Mesaj gönderen fenasi »

OOoOoooOoOoO Marifeeeet olm çok mukenmelllll yaaaaaa harbide tebrik ediyorum :001 :001 coook guzel bide enkazı cooook begendim cook iiiyisiniz. stuka albumluk bi grup bence dier parçalarınızıda dinlemek isterim...

Kullanıcı avatarı
amacsizkedi
Üye
Üye

Mesaj gönderen amacsizkedi »

bence boktandı da süper acayip çoşmuştuk biz festivalde o şarkıyla :002

BassCat
Cats In Practice
Cats In Practice
İletişim:

Mesaj gönderen BassCat »

ben bir konuyu merak ettim. türkçe düşünüp, türkçe konuşmak derken neyi kasdettiniz? yani nasıl bir özellik bu? :)

hasonowic
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]
İletişim:

arkadaşlar stuka demosu isteyenler bana ulaşabilirler.... ben yollayabilirim isteyen herkese.. bu arada stuka çanakkalede yapılmış olan rock'N Troy fest. indede çaldı ve herzaamanki gibi mükemmeldi.... bencede albümlük bi grup ama işte plak şirketleri göt olunca neyse ben gene sinirlendim......
demo isteyenler bana ulaşsınlar...
KENDİSİ UYARI MESAJINA KÜFÜR İLE CEVAP VERDİĞİNDEN DOLAYI SİTEDEN SÜRESİZ OLARAK UZAKLAŞTIRILMIŞTIR.

Kullanıcı avatarı
fenasi
Üye
Üye

Mesaj gönderen fenasi »

hehehe stukanın demosu ellimee gecti :) bi arkadaş bulmuş bi yerlerden bana ırak zor gunlerde guzel(cp) anlamı nedir?? bu arada adımlaaaraaa devam super super bi şarkı umarım siz bir daha izleme fırsatım olur başarılaaaaaar...

Stuka
Stuka
Stuka
İletişim:

Mesaj gönderen Stuka »

cp cemiyette pişiyorum dur..kendileri yıllardır müzik yaparak konser veren harika bir punk grubutur.senelerdir aynı piyasada arkadaşlık ederiz...beraber konserler düzenleriz..boktan tesisatlarla..anlaşılmakta güç..
Türkçe düşenerek.......demekse başkaları gibi inglizce parça yapmıyoruz ve ya bar grubu deiliz demek...Çünkü hepimiz iett ile ulaşım sağlıyoruz bonus kartla 6 taksit avantajlarından faydalanıyoruz kezbana aşık olup hakkıdan kazık yiyoruz..

Stuka
Stuka
Stuka
İletişim:

Mesaj gönderen Stuka »

yok hasan ben gökhan...
demo isteyen arkadaşlar hasanowic kardeşimizin vasıtası dışında..
[email protected] a mail yollasınlar biz orda anlaşırız...
hergün birimiz online mutlaka en kısa zamanda cevap verebiliriz bu demek..
sevgiler saygılar

Stuka
Stuka
Stuka
İletişim:

Mesaj gönderen Stuka »

19 HAZİRAN PAZAR
STUKA
POSTERİTİ
ANDROİTS
KONSERİ OLACAKTIR..
5YTL+BİRA
PULP BAR
17:00 BAŞLAYACAKTIR..
GELİN YA DA GELMEYİN AMA BİLİN İŞTE ORDAYIZ ÇALIYORUZ EĞLENİYORUZ
SEVGİLER SAYGILAR..

BassCat
Cats In Practice
Cats In Practice
İletişim:

Mesaj gönderen BassCat »

evime kadar gelmişsiniz. gelmezmiyiz hiç? :)
Resim

Stuka
Stuka
Stuka
İletişim:

Mesaj gönderen Stuka »

eyvallah o zaman biz misafir sayılalım senin evinde bir çayını içeriz..orda..
:))

hasonowic
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]
İletişim:

gökhan hoşgelmişen.. buarada konserde olacaz... herkesleri bekleriz süper konser olacak eğlenecez datacaz.. valla gelin kaçırmaayın..yane 5 milyon heç bişe artı bide bira :014 yane kaçmaz bu konser gelin derim... hem tanışmış oluruız valla...

Kullanıcı avatarı
fenasi
Üye
Üye

Mesaj gönderen fenasi »

gelmeye calışıcaam yaaa gelmek istiorrrum gelmem lazımmmm geliceeeeeeem :002 :002 :002 :002 deli karıyı çalıcaksınız dimi :)

hasonowic
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]
İletişim:

duman altı hayal kurma deli karı zaten az var kova yapma deli karııııı..
hehe çalınmazmı be deli karı... hehee gel gel...

Stuka
Stuka
Stuka
İletişim:

Mesaj gönderen Stuka »

:002 deli karı tabiki çalacağız playliste var o parça her zaman ki gibi..
hasan sevgiler sanada burdan..fenasi gel bekleriz demo daatcaz çünkü bedava hep bunuyaparız biz.. :006

Stuka
Stuka
Stuka
İletişim:

Mesaj gönderen Stuka »

:002 deli karı tabiki çalacağız playliste var o parça her zaman ki gibi..
hasan sevgiler sanada burdan..fenasi gel bekleriz demo daatcaz çünkü bedava hep bunuyaparız biz.. :006

Kullanıcı avatarı
fenasi
Üye
Üye

Mesaj gönderen fenasi »

geliceeem abi :002 :002

BassCat
Cats In Practice
Cats In Practice
İletişim:

Mesaj gönderen BassCat »

Stuka yazdı:Türkçe düşenerek.......demekse başkaları gibi inglizce parça yapmıyoruz ve ya bar grubu deiliz demek...Çünkü hepimiz iett ile ulaşım sağlıyoruz bonus kartla 6 taksit avantajlarından faydalanıyoruz kezbana aşık olup hakkıdan kazık yiyoruz..
yine ben :) menejeriniz çok çok sevdiğim bi arkadaşım olduğu için, böyle şımarık gibi sürekli soruyorum. hatta şööle diyeyim, benim ana dilim ingilizce, o nedenle, bazen saçmaladığım için türkçe söz yazmıyorum (türkçemizi koruyalım), ama bir yandan da İETT kullanıyorum ancak kredi kartı vermiyolar çulsuz olduğum için ve barda çıkarak hayatımı idame ettirmeye çalışıyorum. acaba ben şerefsiz miyim? :) ayrıca evet kezban diye benim de tanıdığım çok güzel bi kız var. (harbi güzel ama) ama hakkı yok hiç...
Resim

sil_bastan
Üye
Üye

Mesaj gönderen sil_bastan »

öncelikleeee tekrar ben geldimm. öncedende üyeydim ama geremediğimden sanırım silindim :D bende sil baştan geldim.bu arada öz önce bahsedilen menejer ben oluyorum 2 sev diğim arkadaşım burada rastlamış tanışmışlar ne güzel . ağustos sonu veya eylül başı gibi 3 grup bir arada konserimiz olacak her yönüyle benim organize edeceğim öncelikle 2 grup belli ama konserde bizde olmak istiyorum diyen arkadaşlarda katılmak için bana ulaşsınlar . konserede bulunacak gruplar öncelikle menejerliğini yaptığım STUKA mükemmeller yeni imajları ve yepyeni eserleriyle sarsacaklar. 2.ci grup cat's in practice onlarda süperler mert (basscat ) ve pınar öncelikle süperler stuka ile rock bombardımına tutulup cat's in practice 'in patilerinden çıkan tınılarla çoşacaksınız daha nedim. :)
hadin tekrar hoş geldim :D

Kullanıcı avatarı
fenasi
Üye
Üye

Mesaj gönderen fenasi »

konserde pulp elemanların bi kıza saldırması cook ayıp bişey onlar kendilerini erkekmi sanıoo tekme tokat dovduler kız caaaısı neymiş kufur ettmiş kufur etti diyee 3 kişi dalmakmı gerekio bence bu pulp elemanları tam bi orospu çooocuklaarı pulpdan nefret ediooom ve onları kınıoom veeee bunu her yer yansıtıcam...

hasonowic
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]
İletişim:

Resim
BAYAN BİR MÜZİSYENİ DÖVEN ‘ROCK’ BAR: PULP BAR

19 haziran 2005 Pazar günü,Beyoğlu-Pulp barda bir konser yapıldı.Çıkan 3 grubun da para talep etmediği konser,Pulp Bar’ın varolmayan monitörlerine(gruplar sahnede çaldıklarını duyamıyordu),ikisi bozuk olan mikrofonlarına,olmayan mikrofon ayaklıklarına rağmen,gerek bar sahiplerini gerekse konsere gelen insanları mağdur etmemek amacı ile herşeye rağmen yapıldı.3üncü grup olarak çıkan Poster-İti grubu çalarken tam anlamıyla çöken ses sistemine dinleyicilerin ve Poster-İti grubunun sinirlenmesi üzerine,kendi hata ve eksikliklerini kabul edemeyen Pulp Bar işletmecileri ve çalışanları,sahneden indikten sonra kendilerine bağıran Poster-İti’nin bayan vokalistini ilk önce saçını çekerek yere fırlatmış,ardından da yere düşen bayan vokalisti tekmeleyerek yüzü kanar bir şekilde yarı baygın bir hale getirmişlerdir.Aynı sırada,dinleyicilerden bir tanesi olaya tepki gösterdiği için Pulp Bar işletmesinin adamları tarafından bıçaklanmış ve Pulp Bar elemanlarının tanıdığı olduğu her halinden belli olan bir tinerci tarafından cüzdanı çalınmıştır.Arkadaşlarının halini gören ve kendinden geçen konser dinleyicileri ve müzisyenler de olaya tepki göstermiş,dinleyiciler ile pulp bar işletmesi arasında kavga çıkmış ve Pulp bar çalışanları kendi müşterilerine ve mekanında hiç bir ücret talep etmeden çalan grup elemanlarına bar sandalyeleri fırlatmak sureti ile saldırmıştır.

Türkiye’de,Rock müzik adına bunca güzel şeyin olduğu bir dönemde,şiddet karşıtı bir müzik olan Rock müzik üzerinden onu kullanarak para kazanan bir barın,kendi hataları yüzünden çıkan bir laf kavgasında bayan bir müzisyeni dövmesi,kendi müşterilerinin üzerine sandalyeler fırlatması asla ve asla hiç bir Rock kökenli dinleyicinin ya da müzisyenin kabul etmeyeceği bir olay olmalıdır

Yukarıda anlatılan olaylar doğrultusunda,bütün Türk rock dinleyici ve müzisyenlerinden,Bayan bir müzisyeni döven,kendi müşterisini bıçaklatan Pulp Bar ile ilişkilerini kesmelerini,mekanı protesto etmelerini talep ediyoruz.

UNUTMAYIN,dün bize yapılan bir saldırı,yarın size de yapılabilir,KAYITSIZ KALMAYIN,

SESİNİZİ YÜKSELTİN VE PULP ROCK(!) BAR’A GİTMEYİN

İmza:

Bir grup PULP BAR mağduru

Kullanıcı avatarı
fenasi
Üye
Üye

Mesaj gönderen fenasi »

heeeey cumartesi gunku konser çok guzeldi çok eglenceliiydi stuka superdi :002 :002 :002 :002