Eflatun

Yerli Amatör Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
tamers
Eflatun
Eflatun
İletişim:

Eflatun

Mesaj gönderen tamers »

Hımmm evet eflatun adına açılmış bir alan oldu bu .tanıyan ,bilen ,konsere gelip dinleyen varsa eski... bunların hiçbirini yapmayan biri için yeni bir grup, o zaman tanışalım kaynaşalım çünkü yakında bolca görüşcez orda burda.

eflatun istanbullu(aslında son bir yıldır istanbullu öncesinde ankara var) sadece kendi şarkılarını çalan .cemiyete hazır hale gelene kadar sadece stüdyoya kapanıp çalışan ve sonunda 22 besteyle cemiyete hazır olduğunu düşünüp ortalığa çıkan bir grup.yakında şarkılar myspace sitesinden yayınlanmaya başlıcak.şu aralar yeni bir site yapılıyor ama şarkı isimleri ve daha fazla ayrınta için imzamda çıkan adres yeterli olur galiba.

myspace öncesi ve yeni demo öncesi dinlemek isteyen arkadaşlar içinde bir güzzellik:Eğer adreslerini verirlerse 4 şarkılık bir demo hiç ücret alınmadan evlerine postalanacaktır**** :001

GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE... :006
En son tamers tarafından 01 Tem 2005 20:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

ad olarak neden eflatun? platondan mı mordan mı?

Kullanıcı avatarı
tamers
Eflatun
Eflatun
İletişim:

Mesaj gönderen tamers »

aslında ne çağrıştırdığı hiç düşünülmeden konuldu isim . fatih yaklaşık 70 tane isim yazmıştı isim bulma aşamasında .ben içlerinden eflatun ismini bize yakın buldum sonra diğer elemanlarda kabul etti.öyle yani.

not:adres gönderen arkadaşlara demoyu yarın yolluyorum :001

Kullanıcı avatarı
tamers
Eflatun
Eflatun
İletişim:

Mesaj gönderen tamers »

eflatun 17-18 haziranda ankara saklıkentte yapılacak olan ROCK AND WİN de sahne alacak :002
ön elemeyi geçen diğer bütün gruplara başarılar dileriz :001.

Kullanıcı avatarı
tamers
Eflatun
Eflatun
İletişim:

Mesaj gönderen tamers »

EFLATUN'un rock and win yarışmasındaki performansını aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

http://www.menejerim.com

Kullanıcı avatarı
tamers
Eflatun
Eflatun
İletişim:

Mesaj gönderen tamers »

EFLATUN un yeni demosu "durma zamanı değil" in kayıtları bitti 5 şarkılık demonun içinde yeralan 3 şarkı aşağıdaki linkte:

http://www.purevolume.com/eflatuneflatun

:015

Kullanıcı avatarı
nergis100
Üye
Üye

Mesaj gönderen nergis100 »

dinledim beğendim tawsiye ettim :)

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

usakrockfest i takip ederken dikkatimi cekmişti güzel parcalar :010
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyhead »

bu grup çok sakin.. sevdim bunları
*Saklaban*

Küresel sorun aslında uygarlık sorunudur!

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

kozmik_peri yazdı:usakrockfest i takip ederken dikkatimi cekmişti güzel parcalar :010
o festivali izledim.. ewet ii grup... ya festival, izlerken biçok grubun 'piyasa'daki gruplardan kat kat daha ii müzik yaptığını anlıosun ama iş albüm çıakrmaya gelince bu gruplarda türevlerine benzior
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

Kullanıcı avatarı
tamers
Eflatun
Eflatun
İletişim:

Mesaj gönderen tamers »

http://www.purevolume.com/eflatuneflatun

Adresinden yeni eklediğimiz şarkımız "sen nerde ben nerde "yi de dinleyebilirsiniz .Yorumla için saĞolun.
Birde "NORMAL Mİ SENCE" süper şarkıdır dinler ağlar ağlar dinlerim :003 imza iyi olmuş yani :006

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

yakinda sarkilarini bizim arsivimizde de bulabileceginiz guzel grup. tavsiye edilir...

sitelerinden tanitim yazisi...
EFLATUN:
FATİH ÜNAL : VOKAL/GİTAR
M.TAMER SAĞIR : GİTAR
TOLGA ÖZDEN : DAVUL
ÇAĞLAR ULU : BAS GİTAR

22 şarkısıyla tanıtıma 2005 in Mayıs ayında başlayan grup eskiden beri süren hazırlıkların sonucunda cemiyette yerini almaya hazır hale gelmiş ve çalışmalara başlamıştır.Yalnızca kendi şarkılarını yapan grup türkçe sözlü alternatif rock yapmaktadır.

2004 yılında "KAHRAMAN "isimli 4 şarkıdan oluşan bir demo kaydeden grup bu demoyu fazla dağıtmamış yalnızca tanıdıklarla paylaşmıştır.Temuuz 2005 yılında 5 şarkılık yeni bir demo (DURMA ZAMANI DEĞİL) kaydeden grup daha iyi mekanlarda daha iyi müzik yapabilmek derdinde ve daha fazla kişiye ulaşmayı amaçlamakta . Biryerlerde görüşmek dileğiyle...

Kullanıcı avatarı
yuman
Üye
Üye

Mesaj gönderen yuman »

bu adamlar deli gibi söz müzik yazıyolar vokalin seside bir ayrı güzel .baya baya takip ederim kendilerini yani . :013

" durma zamanı değil "favori şarkı ."sen nerde ben nerde " süründüren şarkı :003

taii birde canlı performans olayları var hiç girmiyim oraya .albüm hazırlıklıklarındalar .
ama şarkıalrı hakkaten buraya koyunda millet nasiplensin . :002

evet içelim... :003