RaiNdOg

Yerli Amatör Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
ilknur
Üye
Üye

RaiNdOg

Mesaj gönderen ilknur »

Ayný baþlýðý burda da açýyým :) yarumlarýnýzý bekliyorum arkadaþlar.
Ankara'nýn en ünlü brit-alternative grubuyla ilgili .

Kullanıcı avatarı
Kanatsiz_Melek
Site ve Forum Yöneticisi
Site ve Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen Kanatsiz_Melek »

ilk defa duydum..demo varmı demo?..eğer varsa ekle de dileyelim sonra yorum yaparız... :o
Kurbanlar... Hepimiz değilmiyiz!....(Kim,O Kim Deme...Benim,Ben...Öyle Bir Ben ki, Baştan Sona Sen...!)

Kullanıcı avatarı
fidelio
Üye
Üye

Mesaj gönderen fidelio »

bu grup bi ara gölge bar'da çalıyordu değil mi? yanlış mı hatırlıyorum lan yoksa? :oops:
The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn't exist...

Kullanıcı avatarı
ilknur
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilknur »

internet adreslerinden indirebilirsin demolarýný.. WWW.RAiNDOGBAND.COM Ah çikolata, aðlat beni, zehr-i zakkum ve hebenneka adýnda 4 demo þarkýlarý var sitelerinde. indir,dinle KONUÞALIM. ben özellkile aðlat beni ye bayýlýyorum :)
5 seneden fazladýr Ankarada müzik yapan bir grup Raindog o yüzden sanýrým Ankarada çýkmadýklarý yer yok yani ben birçok yerde izledim. þu an Ýstanbul Kadýköydeki Crimsonda cuma geceleri çýkýyorlar. Ankaradaki bar programlarý da var hala.

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

bigmouth strikes again cover ı da çok güzeldir.. neşeli bi grup raindog dinlemeyi sevdiklerimden.. perşembeleri garage da çıkıyolar..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyhead »

perşembelri garage doğrudur.. yanından geçip de içeri girememek ayrı bir hüzün..

hoş grup..
*Saklaban*

Küresel sorun aslında uygarlık sorunudur!

Kullanıcı avatarı
asl
Üye
Üye

Mesaj gönderen asl »

bi yerlerde ah çikolata şarkısını duydum çok hoşuma gitti.o sayede bulup 4 şarkılarını (çikolata-zehrizakkum-ağlat beni-hebenneka) indirmiştim ki içlerinde favorim yine ah çikolata
...i start to feel a sort of temporary peace...