Şarap (Alternatif) - Ankara

Yerli Amatör Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
yamanonline
Üye
Üye
İletişim:

Arkadaşlar elimden geldiğince "CADI"nın linki burd

Mesaj gönderen yamanonline »

link denendi...
diğer linkler çalışmıyordu galiba...
Arkadaşlar linki sildim... 1 günde artık indirdiniz mi bilmem??
Tekrardan özür diliyorum... "Ama ben altta belirttim sarapmenager'den habersiz duyurdum isterse silerim dedim" bu cevaptan sonra bize silmek düşer...

Tekrardan şarapmenager'den özür dilerim...

Sent by Skalax
Saygılarımla
En son yamanonline tarafından 12 Oca 2007 20:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyhead »

dağınık saçlarını toplaa cadı ve git burdan ya da bırak atlayayım balkondan ya da bırak atlayayım balkondan.. damarlarımda dondu kan .. ya ben değilim bu ya bu değil yaşam.. ya ben değilim bu , ya bu değil yaşam.. ya ben değilim bu ya bu değil yaşam bırak cadı....

hmmm... kutsal menajerden izinsiz giriş rapor edildi (:
*Saklaban*

Küresel sorun aslında uygarlık sorunudur!

Kullanıcı avatarı
sarapmenajer
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sarapmenajer »

yorumlar için çok teşekkürler.

ŞARAP internet sitesi yenilenerek açılmaya hazırlanıyor...
www.saraptheband.net
şu anda şarkıları dinlemeniz mümkün.

ayrıca yoğun istek üzerine benim zaten anadolurock forumunda verdiğim "cadı" indirme linkini buradan da duyurmanız isteyenler için iyi olmuş tabii, zaten gizli bir link değildir kendisi. ama buradan da duyurmanın sormadan yapılan gereksiz bir davranış olduğunu itiraf edeyim.

bu arada ankarada konserlerimiz devam edecek, ancak şuan için nerede olacağını bilemiyorum. kesinleşince duyururum, ya da aceleci bir başkası duyurur mutlaka:)
Şarap Grubu Menajeri
Bestelerimizi dinlemek ve ayrıntılı bilgi için www.saraptheband.net veya www.myspace.com/ssarap

Kullanıcı avatarı
sarapmenajer
Üye
Üye
İletişim:

Şarap'tan konser haberleri:

* bir süredir ara verdiğimiz Ankara programlarımıza bir konserle devam ediyoruz.
Şarap, yeni açılan bir mekan olan THE MARS ’ta (Cinnah Cad. Farabi Sok. 32/A Çankaya Ankara) 24 Şubat Cumartesi gecesi saat 22.00’da sahnede olacak...(Kapı açılışı 21.00)

* her yıl mutlaka konser verdiğimiz Eskişehir'de 1 Mart gecesi saat 23.00'da bu kez 222 PARK sahnesindeyiz.

Şarap Grubu Menajeri Gökçen Çetiner
Şarap Grubu Menajeri
Bestelerimizi dinlemek ve ayrıntılı bilgi için www.saraptheband.net veya www.myspace.com/ssarap

Kullanıcı avatarı
sarapmenajer
Üye
Üye
İletişim:

Dün gece gerçekleşen Eskişehir 222 Park'taki konserimiz çok keyifliydi. Eskişehir'i ve ordaki dinleyenlerimizi özlemişiz...en yakın zamanda tekrarlamayı düşünüyoruz:)

Ankara programlarımız ise kesinleşmiş bulunuyor. Her cumartesi saat 22.30 itibariyle The MARS'tayız.(Cinnah ve Farabi'nin kesiştiği noktada)
Yarın yani 3 Mart Cumartesi gecesi The Mars, ŞARAP dinlemek isteyenleri şarap ikram ederek karşılayacak. Kapı giriş ücreti alınmayacak olup 80'lerle coşmak isteyenlere ilk içki olarak şarap verilecek.

ŞARAP'le şarap gecesine bekleriz...
Şarap Grubu Menajeri

Kullanıcı avatarı
sarapmenajer
Üye
Üye
İletişim:

Geçen hafta çok eğlenceli bir parti geçirdik gerçekten ve Şarap bu cumartesi yine 22.30`da MARS`ta...80`ler pop-rockla eğlenmeye ve Şarap bestelerini dinlemeye bekliyoruz..
Şarap Grubu Menajeri

Kullanıcı avatarı
sarapmenajer
Üye
Üye
İletişim:

Bu hafta hem cuma, hem cumartesi The Mars'tayız...
23 Mart cuma kendi programımızda, 24 mart cumartesi ise ŞARAP'ın da sahne alacağı Hangibar.com, Anatolianrock.com, Turkrock.com sitesi üyelerinin "Ankara Buluşması" konserinde The Mars’ta buluşmak üzere...
Konser programı şu şekilde;
Kapı açılış 19.00
DredNat 19.30
ŞARAP 21.30
Şeytan Tüyü 23.30
Giriş ücreti alınmayacaktır ve herkese kapıda şarap ikram edilecektir.
hepinizi bekleriz....
Şarap Grubu Menajeri

Kullanıcı avatarı
sarapmenajer
Üye
Üye
İletişim:

herkese merhaba,
uzun zamandır ŞARAP'ın canlı görüntülerini bekleyenlere bir haberimiz var:
hem sarap.anatolianrock.com sayfamızın videolarımız bölümüne, hem de youtube'a canlı performans görüntülerimiz eklenmiştir..

14 Şubat günü Yolcu Rock Bar'da çekilen Nobody's Wife ve It's Raining Men coverlarımız ve ayrıca sevgili dostumuz Fethi'nin The Mars'ta çektiği canlı görüntülerimizden derleyerek oluşturduğu "Cadı" şarkımızın klibi bu sayfalarda yayınlanmaktadır. Keyifle izlemenizi dileriz...

Cadı Klip için link:
http://www.youtube.com/watch?v=paCw7WUdk1g

Nobody's Wife ŞARAP coverı için link:
http://www.youtube.com/watch?v=s9_fvqkYUB0

It's raining men ŞARAPcoverı için link:
http://www.youtube.com/watch?v=FQ-tXdFxEIg

ŞARAP Grubu Menajeri Gökçen Çetiner
Şarap Grubu Menajeri

Kullanıcı avatarı
sarapmenajer
Üye
Üye
İletişim:

ŞARAP'tan İstanbul konseri...

12 Nisan Perşembe gecesi saat 23.00'da RIDDIM Live'da ŞARAP sahnede olacak..
ŞARAP grubunun canlı performansıyla gerçekleşecek 80'ler Partisine herkes davetlidir.

Not: Giriş ücretsizdir.
Şarap Grubu Menajeri

Kullanıcı avatarı
suffersystem
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen suffersystem »

ŞARAP a sevgilerrrr....

Kullanıcı avatarı
sarapmenajer
Üye
Üye
İletişim:

ŞARAP; 12. ROXY MÜZİK GÜNLERİ'nde finale kalmıştır!

7 Mayıs Pazartesi gecesi saat 22.00'da İstanbul Roxy'de final gecesinde sahne alacaktır. Herkesi Bekleriz...

http://www.roxy.com.tr/index.asp?id=253

Şarap Grubu Menajeri

Kullanıcı avatarı
sarapmenajer
Üye
Üye
İletişim:

Yarın gece (7 Mayıs Pazartesi) gerçekleşecek ROXY MÜZİK GÜNLERİ finalinin ilk gecesinde saat 22.00'da ŞARAP'ı dinlemek ve desteklemek isteyenleri bekleriz...
Şarap Grubu Menajeri

Kullanıcı avatarı
sarapmenajer
Üye
Üye
İletişim:

ŞARAP; 12 Mayıs’ta "Medikomu Vermiyorum" Eyleminde...

Üniversitelerde öğrencilere hizmet veren medikoların hükümet tarafından genel sağlık sigortası ve aile hekimliği uygulamaları çerçevesinde kapatılmak istenmesine karşı duranların başlattığı kampanya kapsamında Ankara eylemi 12 Mayıs’ta gerçekleşecek. ŞARAP’ın şarkılarıyla destek vereceği eyleme herkesi bekliyoruz...

http://www.medikomuvermiyorum.org/
Şarap Grubu Menajeri

Kullanıcı avatarı
sarapmenajer
Üye
Üye
İletişim:

Şarap 12 Mayıs Cumartesi Ankara'da...

"Medikomu Vermiyorum" eylemine destek vermek için Abdi İpekçi Parkı'nda şarkılarını söyleyecek...Eylem Toros sokaktan saat 12.00'da yürüyüşle başlayıp saat 14.00'da Abdi İpekçi Parkı'nda konserle devam edecek.

Ayrıca aynı gün saat 20.00'da INSULA Rock Bar'da Şarap konseri olacak...

Herkesi Bekleriz...
Şarap Grubu Menajeri

Kullanıcı avatarı
sarapmenajer
Üye
Üye
İletişim:

ŞARAP’ın Mayıs sonu ve Haziran aylarına dair kesinleşen konser haberleri şu şekilde:

- 26 mayıs Cumartesi gecesi Ankara’da Insula Rock Bar'da saat 20.00’da sahnedeyiz..

- 8 Haziran Cuma gecesi uzun bir aradan sonra tekrar Bursa’da KAT3’teyiz...Program saat 22.30’da başlayacaktır.

- Ve uzun zamandır yapılması takipçilerimiz tarafından talep edilen ve bizim de gitmeyi istediğimiz güney konserlerinin kesinleşen ilk durağı Tarsus...
ŞARAP; 26 Haziran Salı günü Tarsus’ta sahne alacak. (Mekan ve saat bilgilerini ayrıntılı olarak daha sonra aktarırız.)

Planlanan Mersin ve Adana konserleri için görüşmeler devam etmekte, kesinleşince bilgi verilecektir. Haziran için henüz tarihi kesinleşmemiş Eskişehir konseri bulunmakta...

İlgilenenlerin bilgilerine sunulur...

ŞARAP GRUBU MENAJERİ GÖKÇEN ÇETİNER
Şarap Grubu Menajeri

Kullanıcı avatarı
sarapmenajer
Üye
Üye
İletişim:

8 haziran cuma (yani yarın) saat 22.30'da Bursa Kat 3'teyiz. Tüm Bursalı takipçilerimizi bekleriz..
Şarap Grubu Menajeri

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

ya ben değilim bu ya bu değil yaşam.. bırak cadı gitmem lazımmmmm =)
ankaraya gittiğimde dinlemek istediğim ilk gruplardan ((:
The burden is mine... alone

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Kadınım geldiğin an tutup seni Şarap'ı bulmaya götüreceğim (:
Ama nerede bulacağız. Önümüzde Şarap'ın planları var mı Ankara?
*Saklaban*

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

bloodyhead yazdı:Kadınım geldiğin an tutup seni Şarap'ı bulmaya götüreceğim (:
Ama nerede bulacağız. Önümüzde Şarap'ın planları var mı Ankara?
umarım vardır bir yerlerde =)
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
sarapmenajer
Üye
Üye
İletişim:

ŞARAP'tan uzun zamandır beklenen güney konseri 26 Haziran gecesi Tarsus'ta gerçekleşecek...
Tarsus'taki ve hatta Adana ve Mersin'deki tüm takipçilerimizi 26 Haziran'da saat 19.00'da 75. Yıl Kültür Mekezi'ne bekliyoruz.

Not: Ankara'da zaman zaman konserlerimiz olmakta, ancak şu anda netleşen bir tarih yok haziran için..Buradan haber alabilirsiniz. İlginiz için teşekkürler..
Şarap Grubu Menajeri

Kullanıcı avatarı
sarapmenajer
Üye
Üye
İletişim:

maalesef üzücü bir son dakika haberivermek durumundayım:

Tarsus konserimiz organizasyondan kaynaklanan nedenlerle iptal edilmiştir. Organizeden daha iyi anlayan birileri iş yapmaya başladığı zaman tekrar oralara gelmeyi düşünebiliriz!!!

Grubum adına konserimize gelmek için heveslenmiş olan tüm takipçilerimizden özür dileriz...Başka konserlerde görüşmek umuduyla..

Şarap Grubu Menajeri

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Söylendiği gibi organizasyondan anlayan birileri ile iş yapmak...
*Saklaban*

Kullanıcı avatarı
toka
Üye
Üye

Mesaj gönderen toka »

parçalarını güncellersen dinleyebilcez .... :003