SoKaK KeDiSi (Alternatif Rock) - İstanbul

Yerli Amatör Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
SoKaKKeDiSi
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SoKaKKeDiSi »

vayy hocam saol ya hemende ezberlemişsin =))

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

En son Rita tarafından 20 Tem 2008 15:55 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
SLaTaN
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SLaTaN »

veronique yazdı:bence emre aydın tarzı birinin sarkılarını coverlamayı deneseler de hos olur, hem de grubun tanıtımı acısından da iyi olurdu
emre aydın daha dunku cocuk:) Cover yapılıcak o kadar sarkı varken emre aydın vakit kaybı....
tabi bu bnm dusuncem :002

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

SLaTaN yazdı:
veronique yazdı:bence emre aydın tarzı birinin sarkılarını coverlamayı deneseler de hos olur, hem de grubun tanıtımı acısından da iyi olurdu
emre aydın daha dunku cocuk:) Cover yapılıcak o kadar sarkı varken emre aydın vakit kaybı....
savunmak bana düşmes ama o dünkü çocuğun başarılarını hepimiz gördük sanki arkadaşım.. :006
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen st_anger_07 »

ya daha ünlü olmadan önce antalyada bir tv de program yapıyorlardı ve ben o zamanlar o tv de çalışıyordum demiştimki abi bu çocukta iş varya adam iyi abi yani tarzına göre bence kendi tarzında gayet başarılı

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

st_anger_07 yazdı:ya daha ünlü olmadan önce antalyada bir tv de program yapıyorlardı ve ben o zamanlar o tv de çalışıyordum demiştimki abi bu çocukta iş varya adam iyi abi yani tarzına göre bence kendi tarzında gayet başarılı
+1

(bu başlık yerine, kendi başlığına yazarsak daha doğru olur) :010
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yani abi adamın diline takıyolar kravatına takıyolar nan yabancıda dinnemeyin o zmn

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

st_anger_07 yazdı:yani abi adamın diline takıyolar kravatına takıyolar nan yabancıda dinnemeyin o zmn
http://www.rocktr.com/modules.php?name= ... pic&t=3961

emreyle ilgili mesajlarını sokakkedisi başlığı yerine emreaydın başlığına yazman daha iyi olmaz mı? :006

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ne bilym siz konusuyosunuz diye bende zıpladım konuya

Kullanıcı avatarı
nuwanda14
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nuwanda14 »

dünkü çocuk bakın neler yapıyor amcalar evde hamur yoğuruyor... iyidir iyi

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

En son Rita tarafından 20 Tem 2008 15:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

SLaTaN yazdı:
bu mesajı yazmamın sebebini hem ümit e ozel olarak acıkladım, hem buraya yazıyorum.. emre aydın sesini ve tarzını begendigim bi insandır, solistin sesini de begendigim icin boyle bisye yazdım.. bu bi oneridir sadece, kimsenin boynuna bıcak dayayıp hadi sunu coverlayın denmiyor.. ayrıca bu kadar garip bi yone cekilmesi de cok sacma
benim de muzik grubum vardı ve bazen baska amator grupların sarkılarını bile coverlardık.. bunde yanlıs bisey gormuyorum. sarkının degerini ne kadar yeni oldugu degil, armonisi, sozleri, melodisi gibi degerleri belirler

ve bu bu konudaki son acıklamam.. cok gereksiz ve sacma polemiklere cıkıyor. burda sokakkedisi kadar basarılı bi amator gruptan bahsediyoruz, emre aydının populeritesinden degil

Kullanıcı avatarı
SoKaKKeDiSi
Üye
Üye
İletişim:

son okuduğum iki yapıcı ve sevindirici yorum için çok teşekkür ediyorum. En azından amatör gruplara desteğinizi siz gerçekten gösterebiliyorsunuz. Ben emre aydının bir şarkısını gerçekten çok severim oturup içeceğim zamanda gitarımla çalarım arkadaşlarla eşlik ederiz felan.. Böyle yaparak adamdanda soğutmayın benide baka insanlarıda sözlerim rita ve veronique sizlere değildir. :)

Lütfen dinleyip yorumlayın ki bizimde önümüz açılsın..

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

SoKaKKeDiSi yazdı:son okuduğum iki yapıcı ve sevindirici yorum için çok teşekkür ediyorum. En azından amatör gruplara desteğinizi siz gerçekten gösterebiliyorsunuz. Ben emre aydının bir şarkısını gerçekten çok severim oturup içeceğim zamanda gitarımla çalarım arkadaşlarla eşlik ederiz felan.. Böyle yaparak adamdanda soğutmayın benide baka insanlarıda sözlerim rita ve veronique sizlere değildir. :)

Lütfen dinleyip yorumlayın ki bizimde önümüz açılsın..
sen yannış okumuşsun ozaman arkadaşım biz size köstek olmuoruz bizde desteklioruz sadece sizlerde bi müzisyenseniz ve nasıl olurda bi müzisyene o daha dünkü çocuk diyebilrsiniz ki? bunu yakıştıramadım.. benim görüşüm bu yolunuz açık olsun ama birilerini küçümsemek kimseyi yüceltmez..

Kullanıcı avatarı
SoKaKKeDiSi
Üye
Üye
İletişim:

ben sana köstek oluyosun mu yazmışım? ayrıca ben kimseye dünkü çocuk demem el elden üstündür.! Herkesin birinden öğreneceği birşeyler vardır. konusu geçen şahsiyetin başarısı zaten gözlenmektedir. Ben onuda destekliyorum. O yüzden birtakım yanlış anlaşılmalar senin moralini sıkmasın boşu boşuna yanlış anlamışsın. Kimin yazdığına iyi bak ;)

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

SoKaKKeDiSi yazdı:ben sana köstek oluyosun mu yazmışım? ayrıca ben kimseye dünkü çocuk demem el elden üstündür.! Herkesin birinden öğreneceği birşeyler vardır. konusu geçen şahsiyetin başarısı zaten gözlenmektedir. Ben onuda destekliyorum. O yüzden birtakım yanlış anlaşılmalar senin moralini sıkmasın boşu boşuna yanlış anlamışsın. Kimin yazdığına iyi bak ;)
sen yazmamışsın ama sizden biri oldunu düşündüm ben açıkcası çünkü siteye üye olur olmaz direkt bu başlığa yazması ve sadece tek mesaj yazması üstelik tek mesajının böyle olumsuz bi yazı olması benim böle düşünmeme sebeb olmuştur bu birincisi :)

ikincisi de siz yazmamış olsanız bile diebilrsiniz ki, böle böle kimseye bunu demeye hakkınız yok vs uyarabilrsin belki? bunu yapmanız bence daha hoş olur..

anlatabildiimi mi hasas bi konu bu çünkü yapılan bi emek var ve sizde bu şekilde emek harcıyan insanlarsınız bu tip yorumlar yapılmamalı yapılosada izin verilmemeli die düşünüorum aman yannış annama olmasın yine size karşı olumsuz bi düşüncem yok yolunuz açık olsun.. :)

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

En son Rita tarafından 20 Tem 2008 15:57 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
SoKaKKeDiSi
Üye
Üye
İletişim:

çok saol abi yıllardır bunun için çabalıyoruz. İyi bir şeyler yapabilmek için. Şimdide iyide olsa kötüde olsa yorumlarınızı görmek bizim birazda olsa birşeylere başladıgımızı gösteriyor ve bizi çok mutlu ediyor.. :002
http://www.myspace.com/kedionline
http://www.facebook.com/kedionline

Kullanıcı avatarı
Egohero
Üye
Üye

Mesaj gönderen Egohero »

sözler çok dokundu :020

Kullanıcı avatarı
SoKaKKeDiSi
Üye
Üye
İletişim:

Şarkı sözlerimi eğer öyleyse hangi şarkı bilmek isterim =)) :oops:

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lovalace »

Egohero yazdı:sözler çok dokundu :020

:) çok duygusal bi adamsın
† ßaris bili©i †

Kullanıcı avatarı
SoKaKKeDiSi
Üye
Üye
İletişim:

Beğenmeniz bizi çok mutlu etti. Çok teşekkür ediyoruz.

Sony BMG ile görüşmelerimiz olumlu geçmiştir. Kurul Toplantısında Bir sonuç verilmiştir. Yakında zamanda sizlerede bilgileri İnternet Aracılığı ve televizyon aracılığı ile iletilecektir.

Yakın Zamanda Bursa Stadyum Konserimiz Olacaktır.

Destekleriniz bizi ayakta tutuyor. Hepinize çok teşekkür ederiz..

İyi Bayramlar iyi seneler..

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

bu gidiste 2007 yılı sokakkedisinin yılı olucak gibi :)

cok ama cook basarılar :)

Kullanıcı avatarı
twoche
Üye
Üye

Mesaj gönderen twoche »

ohooo burda da buldum hihi her zaman her yerde sizinleyiz sonuçta dimii :-D :P :013
yorumlar çok güzel çok mutlu etti benide 8)

Kullanıcı avatarı
SoKaKKeDiSi
Üye
Üye
İletişim:

SoKaKKeDiSi ' Efes Dark Yarışması İstanbul Finalisti

http://www.darkventure.com/rockndarkexpress.asp