Demo MP3 Arşivi Hakkında Soru/Cevap

Öneriler, düşünce, istekleriniz ve duyurular...
grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Demo MP3 Arşivi Hakkında Soru/Cevap

Mesaj gönderen grungy »

sitenin en faal, en dikkatli elemani olarak benden kacmaz.. nerede bu dosya arsivi? ayrica sag tarataki kisa yol da gitmis. :?

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

yetkililerden, soruma cevap bekliyorum.

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

yetkililerden hala soruma cevap bekliyorum, basligi da yukariya tasiyorum. :lol:

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

biraz sabırlı ol sende be kardeşim

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

Diğer müzik portalları ile alınan ortak bir karardır bu kaldırma.
Geçici bir süre ama. Bakarsınız yarın bile tekrar açarız.

İlginize hayran kaldım sayın grungy.

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

hmm gecen gunku olay.. abi ben o adami harcarim ne olacak? biz amatorlerin parcalari? ulan delikanliysan, gel lan kadikoye pic. :lol: sana diyorum lan halimizdumandotcom okuzu. senin siteni bitirecem lan.. seni varya yakalarsam o zaman vay haline.

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

bak cok sinirlendim yaa kim uln bu got?

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Noluyor ya :?:
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

gecen buraya gotun teki geldi, sonra bu got dedi ki, sitede duman nin mp3 lerini izinsiz yayinliyorsunuz. bu gotun yuzunden dosya arsivi her ne hikmetse kalkti.. ben de sinirlendim. baska bisey yoksa. :lol:

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

yayınlanmasın o zaman izinsiz duman mp3 ü.
Ulan iice kastı kendini şu duman.Şimdi bildiğim bütün küfürleri edicem olay anayasa mahkemesine taşınacak.En iisi ben hiç bulaşmıyım :lol:
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

bence duman mp3 leri yayinlansin, bu adami bulalim, bi temiz de dovelim. :lol:

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

bana uyar hacı :lol:

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

yerini yurdunu bulmak senden, demir cubuklar benden. :lol:

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

:twisted: :twisted:

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

Bu bahse konu olan arkadaşın adresi elimde hacılar hiç merak etmeyin.
Oralara yolum düştüğünde uğrayıp bir acı(!) kahvesini içecegim kendisinin.

Ama bu kaldırma mevzusunun onunla alakası yok.
Büyütmeyelim lütfen. 8)

Kullanıcı avatarı
fidelio
Üye
Üye

Mesaj gönderen fidelio »

bu demo mp3 arşivi hakkında benim de bi sorum var: ben neden indiremiyorum artık mp3? şifreyi yazıyorum, alttaki "indir" kutucuğuna tıklıyorum, tık yok! :( bir sayfa açılıyor, şarkıyı dinliyorum filan; ama indirmeyi başaramıyorum... bilgisayar konusunda pek bilgim yoktur, belki de benim salaklığımdan kaynaklanıyordur, öyleyse vaktinizi çaldığım için şimdiden özür dilerim ama eğer derdimin bi çaresi varsa da yardım ederseniz çok sevinirim... :006
The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn't exist...

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lovalace »

sanırım senin bilgisayarından kaynaklanan birşey ben denediğimde bi sorun olmadı 2-3 şarkı indirdim sorunsuz peki birden bire mi indirememeye başladın indirebiliyormuydun önceden ?
† ßaris bili©i †

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

fidelio yazdı:bu demo mp3 arşivi hakkında benim de bi sorum var: ben neden indiremiyorum artık mp3? şifreyi yazıyorum, alttaki "indir" kutucuğuna tıklıyorum, tık yok! :( bir sayfa açılıyor, şarkıyı dinliyorum filan; ama indirmeyi başaramıyorum... bilgisayar konusunda pek bilgim yoktur, belki de benim salaklığımdan kaynaklanıyordur, öyleyse vaktinizi çaldığım için şimdiden özür dilerim ama eğer derdimin bi çaresi varsa da yardım ederseniz çok sevinirim... :006
aynı sorun bende de var pcden kaynaklanıyo galiba
bazılarını sağ tıklayıp farklı kaydet diye indirebiliyorum ama çoğu olmuyo
YalnızLığı aNLa

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

fidelio yazdı:bu demo mp3 arşivi hakkında benim de bi sorum var: ben neden indiremiyorum artık mp3? şifreyi yazıyorum, alttaki "indir" kutucuğuna tıklıyorum, tık yok! :( bir sayfa açılıyor, şarkıyı dinliyorum filan; ama indirmeyi başaramıyorum... bilgisayar konusunda pek bilgim yoktur, belki de benim salaklığımdan kaynaklanıyordur, öyleyse vaktinizi çaldığım için şimdiden özür dilerim ama eğer derdimin bi çaresi varsa da yardım ederseniz çok sevinirim... :006
dinlediginde bilgisayara inmi$ oluyo zaten..sadece belgelerim icinde derin yerlerde saklı ki dosyanın yerini winamp icinde sağ tıklayıp file info ile bulabilirsin..

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

Dosya indirme bolumunde sifreyi yazip "İNDİR" (bkz: resim 1) butonuna bastıktan sonra acilan indirme penceresinden "KAYDET" secip bilgisayarda dosyayi yukleyecegi yolu gostermeniz gerekmektedir.

Ama "KAYDET" yerine "AÇ" (bkz: resim 2) butonuna basarsanız, söz konusu dosya bilgisayarınızda tanımlı bir klasore kopyalanacaktır. Bu yüzden "AÇ" butonu yerine "KAYDET" butonunu kullanmalisiniz.

resim 1
Resim

resim 2
Resim

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

yerden yüksek ve DeTone 'nin bazı parçaları inmiyor... :(
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
hesna
Üye
Üye

Mesaj gönderen hesna »

aynı sorun bende de oldu..sakinin bazı parçalarını indirdim,bazılarında ise beni skytv....gibi bir sayfaya yönlendiriyor.sadece dinleyebiliyorum ama indiremiyorum ya.... :oops: neden yaaa.... :oops:

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

hesna yazdı:aynı sorun bende de oldu..sakinin bazı parçalarını indirdim,bazılarında ise beni skytv....gibi bir sayfaya yönlendiriyor.sadece dinleyebiliyorum ama indiremiyorum ya.... :oops: neden yaaa.... :oops:
dinledigin linki flashget tarzı bi download programına atarsan buyuk ihtimalle sorunu cozmus olursun.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

Trimpot yazdı:Bu bahse konu olan arkadaşın adresi elimde hacılar hiç merak etmeyin.
Oralara yolum düştüğünde uğrayıp bir acı(!) kahvesini içecegim kendisinin.

Ama bu kaldırma mevzusunun onunla alakası yok.
Büyütmeyelim lütfen. 8)
Bende merak ettim bak bu adamın nerde oturduğunu şimdi :)
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
hesna
Üye
Üye

Mesaj gönderen hesna »

jonnathan yazdı:
hesna yazdı:aynı sorun bende de oldu..sakinin bazı parçalarını indirdim,bazılarında ise beni skytv....gibi bir sayfaya yönlendiriyor.sadece dinleyebiliyorum ama indiremiyorum ya.... :oops: neden yaaa.... :oops:
dinledigin linki flashget tarzı bi download programına atarsan buyuk ihtimalle sorunu cozmus olursun.
teşekkür ederim.... :010