Volkan Erdoğan’dan ‘Çöldeki Defne’

582181470f254413b4bcfe14 Volkan Erdoğan, uzun yıllar süren sessizliğini Çöldeki Defne albümü ile bozdu. Yavuz Çetin’le yer aldığı gruplardan sonra müziğe ara veren Volkan Erdoğan, Eflatun Müzik etiketi taşıyan ilk albümü ‘Çöldeki Defne’ ile müzikseverlerin karşısında.

Selim Öztürk aranjörlüğünde hazırlanan albümde tüm şarkıların söz ve müzikleri Volkan Erdoğan’a ait. Gençlik yıllarındaki müzikal heyecanına geri döndüğünü ve aynı hislerle bu albümü hazırladığını belirten Erdoğan, “Tüm şarkılar derin hikayeleri olan ve itinayla üzerinde çalıştığımız şarkılardı. Dilerim dinleyiciye aynı samimiyetle ulaşır.” dedi.

VOLKAN ERDOĞAN KİMDİR?

Volkan Erdoğan müzik hayatına akustik ve elektrik gitar çalarak ortaokul yıllarında başladı. Yavuz Çetin’le birlikte yer aldıkları Heart Time Passenger ve 102. Sayfa isimli gruplarda çeşitli konserler verdi. Bir süre profesyonel olarak cover şarkılar çaldıktan sonra eğitim hayatını ITU ve ABD’de tamamladı. Uzun bir süre müziğe ara vererek BP ve Volvo gibi uluslararası şirketlerde yöneticilik pozisyonunda çalıştı. Tekrar müzik hayatına yazmış olduğu şarkı ve bestelerle  dönerek ‘Çöldeki Defne’ isimli albümünü hazırladı.

Merakla beklenen “Çöldeki Defne “ albümü, tüm müzik marketlerde ve tüm dijital platformlarda yerini aldı.

volkan-erdogan-dan-coldeki-defne-204214-1

Share