Aydilge romanıyla karşımızda!

Kendine has müzisyen Aydilge, bir kez daha yazarlık yönüyle karşımıza çıkıyor. Albümlerinden önce yayınladığı iki romanıyla, edebiyat dünyasında en çok taktir edilen genç yazarlar arasında anılmaya başlayan Aydilge’nin Aşk Notası adlı romanı, farklı bir konsept ve yenilikçi bir sunumla Artemis Yayınları tarafından yeniden yayınlanıyor.

Kendine has sesi, sözleri ve besteleriyle müzik dünyasında farklı bir renk olmayı sürdüren; Scorpions, Roxette gibi dünyaca ünlü markaların ön grubu seçilecek kadar güçlü sahne performansıyla dikkat çeken Aydilge, Aşk Notası romanıyla yazarlık kariyerini ihmal etmediğini kanıtlıyor. 

Aşk Notası, içsel çatışmalarını kendi bedenine şiddet uygulayarak dindirmeye çalışan Sade ile bağımlılıklarla flört eden genç piyanist Ozan’ın aşkının hikayesi.

Dayatılanı değil kendi arzuladıkları hayatı yaşamak isteyen, toplumun iki yüzlü ahlak anlayışınının uzağında, hiçbir sisteme ait olmadın özgürce müzik yapmak arzusuyla bir araya gelen iki genç, her yerde kurallar ve duvarlarla karşılaşır. Aşk, onları bu duvarlardan koruyabilecek midir, yoksa tutsak oldukları yeni bir bağımlılığa mı dönüşecektir?

Artemis, Aydilge’nin genç ve derin sesini, unutulmayacak bir hikaye aracılığıyla okura sunmaktan sevinçli.

Share