Aydilge; yeni albüm, ilk konser

Aydilge, Şubat ayında çıkan yepyeni albümü ‘’Kilit’’in ilk konseri icin 10 Mart gecesi Ghetto sahnesinde olacak. Sanatçının kendine has yorumu ve sahne performansının yanı sıra, muhteşem bir görsel şov da katılımcıları bekliyor .

Video mapping tekniğinin kullanıldığı ilk konser!
Sahne İşleri Production bünyesinde T. Hüseyin Kuru ve Oben Fıstıkoğlu tarafından “Kilit” albümü için özel olarak hazırlanan sahne tasarımı, etkileyici bir görsel şova dönüşecek. Türkiyede ilk defa canlı performansa uyarlanacak olan video mapping tekniğinin görsel içeriği yurtiçi ve yurtdışında hazırladığı video enstelasyon ve sahne tasarımlarıyla tanıdığımız Videbeat lakaplı T. Hüseyin Kuru’ya ait. Madonna, Nine Inch Nails, Muse gibi benzer tekniklleri kullanan dünya stalarından sonra ülkemizde ilk kez Aydilge’nin konserinde gerçekleşecek şov için tüm hazırlıklar tamamlandı.

Geçtiğimiz ay, Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle raflarda yerini alan ve aynı adı taşıyan çıkış parçasıyla listelerde hemen üst sıralara yerleşen ‘’Kilit’’ albümünün gala konseri saat 22.00’de başlıyor… Hazır olun, Aydilge kilitlerinizi eritmeye geliyor.

23 TL olan gecenin biletleri Biletix’te !

10 Mart 2011 22:00
Ghetto, İstanbul

Share