Adrenalin Jolly Joker İstanbul’da!

Özgürlüğün şarkısı söyleniyor, ADRENALİN yükseliyor!

Yaşamın her alanında karşımıza çıkan sorulara verilecek tek cevap ”CANIM İSTERSE

Adrenalin grubunun temelleri, 1997’de Umut Baydar (Elektro gitar&vokal) tarafından üniversite yıllarında atıldı. Çeşitli festival ve organizayonlarda yer alan Adrenalin, Lana Baydar’ın da (bass gitar) gruba dahil olmasıyla kadrosunu tamamladı. Bosna Hersek’te verdiği ilk yurtdışı konserinin ardından albüm çalışmalarına başlayan ve yaklaşık bir sene süren beste çalışmalarına son halini veren ”Adrenalin&Canım İsterse” albümü, Levent Büyük’ün de prodüktörlüğünü üstlenmesi ile Stüdyo18’de 2011 Haziran ayında tamamlandı. Albüm 2011 Aralık ayında EMI MUSIC etiketiyle müzik severlerin beğenisine sunuldu.

1990’lı yılların alternative rock/grunge akımıyla, 2000’li yılların modern rock müziğini birleştirerek oluşturdukları yeni sound’larıyla, Türkiye’de rock muzik severlerin çok dikkatini çeken Adrenalin, albüm lansman konseriyle alışılmışın dışında bir gece için tüm rock müzik severleri Jolly Joker Balans’a çağırıyor. 28 Mart Çarşamba saat 21:00’da Deepson media çatısı altında gerçekleştirilecek olan bu kaçırılmayacak konser de Adrenalin’e elektro gitarda Bora Küçükyılmaz ve davulda Ahmet Kazak eşlik edecek.

Umut Baydar – Elektro gitar/vokal
Lana Baydar – Bas gitar
Bora Küçükyılmaz- Elektro gitar
Ahmet Kazak – Davul

http://www.adrenalinmuzik.com/
http://www.myspace.com/adrenalinmuzik
http://www.biletix.com/etkinlik/NJJ43/ISTANBUL/tr
http://www.jjistanbul.com/

Share

Adrenalin albümü çıkıyor!

 

EMİ MÜZİK TÜRKİYE tarafından, Alternatif türkçe rock yapan ADRENALİN grubunun ‘Canım İsterse‘ albümü, 2011 Kasım ayında, müzik severlerin beğenisine sunulacaktır. Albümün prodüktörlüğünü, birçok ünlü sanatçının (Duman-Athena-Teoman-Şebnem Ferah-Kargo-Feridun Düzağaç vs) prodüktörlüğünü yapan Levent Büyük üstlenmiştir.

9 parçadan oluşan albümde, ilk klip ünlü yönetmen Evren Arasıl tarafından ‘Canım İsterse’ adlı şarkıya çekilmiştir.


Adrenalin:

Grubun temelleri, Umut Baydar (Elektro gitar&vokal) tarafından, üniversite yıllarında, 1997 de atıldı. Çeşitli grup elemanlarıyla, demo kaydeden ve konserler veren gruba, 1999 yılında Seray Erol'(davul) dahil oldu.Çıkarttıkları 3.demonun ardından, şehir değişikliği nedeniyle, Umut Baydar İstanbul’da, Seray Erol İzmir’de müzik hayatlarına devam ettiler. Uzun yıllar boyunca çeşitli gruplarda canlı performans sergileyen Umut Baydar ve Seray Erol, 2008 yılında tekrar birlikte müzik yapmaya karar verdi. 2009 yılında, Bosna-Hersek doğumlu Lana Baydar’ın da (bass gitar) gruba dahil olmasıyla bugünkü kadrosuna ulaştı.

İletişim:

http://www.facebook.com/adrenalinmuzik
http://www.myspace.com/adrenalinmuzik
[email protected]
www.adrenalinmuzik.com

Share