Emre Aydın DMC’de!

Rock Müziğin başarılı ismi ‘’Emre Aydın’’DMC’de !

Doğan Music Company ile bir single ve bir albüm albüm yayınlamak üzere iki yıllık anlaşma imzalayan Emre Aydın  stüdyo çalışmalarına başladı !

“Afili Yalnızlık” (2006) ve “Kağıt Evler”  (2010) isimli albümleri ile 30’un üzerinde ödüle layık görülen Türk Rock Müziği’nin başarılı temsilcisi Emre Aydın biri albüm ve biri single olmak üzere iki çalışma için Doğan Music Company ile  (27 Şubat 2012) sözleşme imzaladı. 2008 yılında MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde (EMA)’nde “Türkiye’nin En İyi Sanatçısı” ardından Liverpool‘da yapılan finalde 21 ülkenin birincisini geride bırakarak “Avrupa’nın En İyi Sanatçısı” ödülüne layık görülen sanatçının ilk iki albümü toplam 200.000 adetlik bir satış başarısına ulaştı.Sanatçı’nın şarkıları dijital ortamda da 20 milyon adetin üzerinde hit almış durumda. “Bu Kez Anladım”, “Kim Dokunduysa Sana Ona Git”, “Belki Bir Gün Özlersin”, “Git” , “Afili Yalnızlık”, “Son Defa”, “Hoşçakal”, “Alıştım Susmaya” ve “Bu Yağmurlar” gibi hit şarkıları müzik listelerinde uzun sure liste başı olan Emre Aydın artık DMC ile çalışacak.

Yeni single Mart sonu müzik marketlerde !
Anlaşmanın ardından iki yeni şarkının yer alacağı yeni single için çalışmalarına başlayan Emre Aydın şu günlerde konserlerinin yanı sıra kalan zamanını single kayıtlarıyla geçiriyor. Mart sonu müzik severlerle buluşacak olan single için aranjör olarak Mustafa Ceceli ve Selim Öztürk ile çalışan sanatçı single sonrası  ara vermeden hemen album çalışmalarına başlayacak.

Share