Gitarizma Konserleri Devam Ediyor

Türk Rock müziğinin efsane isimlerini bir araya getiren Gitarizma projesi ilk konserini bu senenin başında vermişti. Gitarizma’nın 16 Ekim’de Karabük Üniversitesi’nde sahne almasıyla konser serisine bir yenisi daha eklenecek . Türkiye’nin en iyi gitaristlerinin aynı sahneyi paylaştığı organizasyon her konserinde büyük ilgi uyandırdı. Klips , Tarkan ve Kurtalan Ekspres’ten tanıdığınız GÜR AKAD, solo kariyeri ve JOE LYNN TURNER ile yaptığı ortak çalışmalardan hatırladığınız CEM KÖKSAL yanlarında rock veteranları ALPAY ŞALT, ÇAĞATAY ATEŞ ve MERT TOPEL ile rock severler yine unutulmaz bir gece yaşayacaklar.

Türk Rock müzik sahnesinde bugün yüzlerce grup bulunmakta ve tüm konserler hemen hemen aynı formatta yapılmakta. GİTARİZMA ise sahne duruşu ile,repertuarı ve konser akışı ile, enstrüman ve sahne hakimiyeti ile, konserlerinde aynı sahneyi paylaştığı sürpriz konukları ve beklenmeyen,spontane gelişen doğaçlamaları ile kendini tüm gruplardan farklı bir pozisyonda konumlandırmaktadır. Bu konserde ekibe eşlik edecek konuk isim ise Cenk Eroğlu.

Konser kapsamında amatör gitaristler ve hayranlar yapılacak workshop ve imza günü etkinliğiyle usta gitaristlerin çalışmalarına yakından bakma fırsatı bulacaklar. Konserin ertesi günü düzenlenecek workshop, Safranbolu’nun tek Rock mekanı olan Rock Cafe’de müzik severleri ile Türkiye’nin en iyi gitaristlerini bir araya getirecek. Bu güne kadar büyük kitlelerce takip edilen konsere katılımın yine çok yoğun olması bekleniyor.

GiTARiZMA turne tarihleri:  

MESUT UĞUREL ile
12.10. ISTANBUL LiVE BEYOĞLU-ISTANBUL

CENK EROĞLU ile  
16.10. KARABÜK ÜNiVERSiTESi
17.10. SAFRANBOLU ROCK CAFÉ (WORKSHOP)
18.10. JOLLY JOKER ANKARA
19.10. MARiN OTEL/DiNO’S BAR SAMSUN

Share