İrem Candar İddialı Geliyor!

Hala sevilerek dinlenilen ve dillere pelesenk olmuş bu düetin ardından İrem Candar, yine Teoman’nın bir başka albümünde yer alan “Bana Öyle Bakma” şarkısına düet yaptı.

Güçlü vokali ile dikkat çeken ve beğenilen sanatçı, en son İskender Paydaş’ın proje albümünde merhum sanatçı Kerim Tekin’nın seslendirdiği “Karbeyazdır Ölüm” şarkısına yaptığı yorum ile müzikseverlerin beğenisini kazanarak kendine hatırı sayılır bir hayran kitlesi edindi.

İrem Candar şu günlerde merakla beklenen ve önümüzdeki aylarda çıkacak olan ilk solo albümünün heyecanını yaşıyor. Sanatçının albümünde de yer alacak olan “Yoldan Geçen Bir Adam” şarkısı, geçtiğimiz sezon Türkiye’nin en sevilen dizilerinden “Behzat Ç”nin bir bölümünde yayınlanmış ve çok beğenilmişti.

Aynı zamanda ilk solo albümünün de müjdesini vermişti. İrem Candar arayı çok uzatmadan sözleri kendisine ait olan ve bestesini Gürsel Çelik ile beraber yaptığı çıkış şarkısı ve klibi “Bi’şey Olsun”u radyo, televizyon ve dijital ortamlar aracılığı ile müzikseverlerin beğenisine sundu.

Bora Tarhan yönetmenliğinde New York’da pek çok farklı mekanda çekilen klipte korkularından ve geçmişinden kaçan bir kadının öyküsü çeşitli simgeler kullanılarak anlatılıyor. Çarpıcı görüntülerden oluşan klip müzik kanallarında yayınlanmaya başladığından bu yana büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Share