Jeff Loomis İstanbul Konseri!

Jeff Loomis (ex-NEVERMORE), 15 Kasım Perşembe gecesi Türkiye‘deki ilk solo konserini vermek üzere Jolly Joker İstanbul‘da!

Jeff Loomis, kariyerine hızlı bir giriş yaptı. Henüz 16 yaşındayken Megadeth’in gitaristi olmak için elemelere giren ve sadece yaşı yüzünden kabul edilemeyen gitarist, 1994’te progressive metal devi Nevermore’a katıldı. Grupla birlikte 8 albüm ve 1 ep yayınlayan Jeff, kısa sürede grubun omurgası ve beyni haline geldi. Gruptan 2011’de ayrılan v e solo kariyerine yoğunlaşan Jeff Loomis halen dünyanın en önemli metal gitaristlerinden biri olarak kabul edilmekte.   Solo olarak 2008’de “Zero Order Phase” ve 2012’de “Plains Of Oblivion” adlı albümleri yayınlayan Jeff Loomis’in son albümünde yer alan konukları arasında Marty Friedman (ex-Megadeth), Tony MacAlpine, Chris Poland (ex-Megadeth), Ihsahn (Emperor) ve Attila Vörös bulunuyor.

Bilet Fiyatları:   “Biletix Komisyonu Hariç”

Normal satış – 50 TL (1 Eylül’den itibaren Biletix ve diğer satış noktalarından satışa sunulacaktır)

Kapı satışı – 60 TL

Balkon – 100 TL   * Jolly Joker Istanbul’un balkon kısmında konseri oturarak izleme olanağı olup bu kısmın ayrı barı, tuvaleti ve sigara içme alanı bulunmaktadır. Biletix satışında bu alanın ismi VIP olarak geçmektedir. Bu bileti alanların oturacakları masa için rezervasyon yaptırma seçeneği bulunmaktadır.

http://www.biletix.com/etkinlik/NJR13/TURKIYE/tr

* Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

Share