Jolly Joker Sezona Hazır

Jolly Joker İstanbul 14 Eylül Cuma Zakkum ile Jolly Joker Ankara ise aynı gece Yeni Türkü ile kapılarını açıyor. Eylül ayında Jolly Joker İstanbul sahnesinde yer alacak diğer isimler ise şöyle: 20 Eylül Perşembe Tibet Ağırtan, 21 Eylül Cuma Emre Aydın, 22 Eylül Cumartesi Fettah Can, 26 Eylül Çarşamba Eren Sandal, 27 Eylül Perşembe Sattas, 28 Eylül Cuma Flört, 29 Eylül Cumartesi Levent Yüksel. Jolly Joker Ankara sahnesi Eylül ayı programı ise: 21 Eylül Cuma Fettah Can, 22 Eylül Cumartesi Yaşar, 28 Eylül Cuma Cem Adrian, 29 Eylül Cumartesi Volkan Konak.

Eylül ayı ile birlikte normal temposuna dönen büyük şehirlerde konser ve eğlence mevsimi de başlıyor. İstanbul ve Ankara’nın iyi müzik mekanlarından Jolly Joker sevilen isimlerle sezona merhaba diyor. Geçen kışı iz bırakan konserlerle geride bırakan Jolly Joker yeni sezonda yine çok konuşulacak konserlerle geçirmeye hazırlanıyor.

Jolly Joker İstanbul 14 Eylül Cuma gecesi Zakkum ve 15 Eylül Cumartesi gecesi Yaşar ile sezona merhaba diyor. Jolly Joker Ankara ise kapılarını 14 Eylül Cuma akşamı Yeni Türkü ile açıyor. Mekan 15 Eylül Cumartesi gecesi ise Levent Yüksel’i Ankaralılar ile buluşturacak.

Jolly Joker İstanbul 14 Eylül Cuma Zakkum Gençlerin çok sevdiği Zakkum 14 Eylül Cuma gecesi Jolly Joker’in açılışını yapıcak. Başarılı sahne performansı ile dinleyenleri etkileyen Zakkum eğlenceli bir gece geçirmek isteyenleri Jolly Joker’e davet ediyor.

15 Eylül Cumartesi Yaşar Yaşar bugüne dek yayınladığı albümlerle çok güzel işlere imza attı. Sevilen şarkılarıyla sağlam bir takipçi kitlesi yakalayan Yaşar 15 Eylül Cumartesi akşamı Jolly Joker İstanbul sahnesini şenlendirecek.

Saat: 22:00

Jolly Joker Ankara 14 Eylül Cuma Yeni Türkü Jolly Joker Ankara sezonu deneyimli grup Yeni Türkü ile açıyor. Bugüne kadar iz bırakan şarkılarıyla belleklerimizde yer eden Yeni Türkü unutulmaz şarkılarının yanı sıra yeni albümlerinden parçaları da seslendirecek.

15 Eylül Cumartesi Levent Yüksel

Müzikseverlerin yakından takip ettiği Levent Yüksel ise 15 Eylül Cumartesi gecesi Ankara’da sahnede olacak. Yüksel etkileyici sahnesi ile Ankaralıları bekliyor olacak.

Saat: 22:00

www.jjistanbul.com www.jjankara.com

Share