20. Yıla Özel Akustik Konser

bulutsuzluk-kapakTürk rock tarihinin köklü gruplarından Bulutsuzluk Özlemi, efsanevi “Yaşamaya Mecbursun” albümünün 20. yılını özel akustik performansıyla 9 Aralık’ta Bostanlı Suat Taşer Sahnesi’nde kutluyor.

“Bundan tam 20 yıl önce yayımlanan Bulutsuzluk Özlemi’nin “Yaşama Mecbursun”albümü Türk rock tarihinin kült albümlerinden olarak yerini aldı. Grup, albümde yer alan 16 şarkıyı canlı ve fişsiz (akustik) olarak, albüm sıralamasına göre çalacak. O dönemlerde Bulutsuzluk Özlemi’nde gitarist olarak yer alan Akın Eldes’de uzun bir aradan sonra tekrar gitarıyla gruba eşlik edecek.

Bulutsuzluk Özlemi sevenleri için eşsiz ve kaçırılmayacak bu konserde buluşmak üzere…”

1. Kategori: 55.00 TL
2. Kategori: 44.00 TL

Biletlet biletix‘te!

bulutsuzluk-afis

Share

Jeff Loomis İstanbul Konseri!

Jeff Loomis (ex-NEVERMORE), 15 Kasım Perşembe gecesi Türkiye‘deki ilk solo konserini vermek üzere Jolly Joker İstanbul‘da!

Jeff Loomis, kariyerine hızlı bir giriş yaptı. Henüz 16 yaşındayken Megadeth’in gitaristi olmak için elemelere giren ve sadece yaşı yüzünden kabul edilemeyen gitarist, 1994’te progressive metal devi Nevermore’a katıldı. Grupla birlikte 8 albüm ve 1 ep yayınlayan Jeff, kısa sürede grubun omurgası ve beyni haline geldi. Gruptan 2011’de ayrılan v e solo kariyerine yoğunlaşan Jeff Loomis halen dünyanın en önemli metal gitaristlerinden biri olarak kabul edilmekte.   Solo olarak 2008’de “Zero Order Phase” ve 2012’de “Plains Of Oblivion” adlı albümleri yayınlayan Jeff Loomis’in son albümünde yer alan konukları arasında Marty Friedman (ex-Megadeth), Tony MacAlpine, Chris Poland (ex-Megadeth), Ihsahn (Emperor) ve Attila Vörös bulunuyor.

Bilet Fiyatları:   “Biletix Komisyonu Hariç”

Normal satış – 50 TL (1 Eylül’den itibaren Biletix ve diğer satış noktalarından satışa sunulacaktır)

Kapı satışı – 60 TL

Balkon – 100 TL   * Jolly Joker Istanbul’un balkon kısmında konseri oturarak izleme olanağı olup bu kısmın ayrı barı, tuvaleti ve sigara içme alanı bulunmaktadır. Biletix satışında bu alanın ismi VIP olarak geçmektedir. Bu bileti alanların oturacakları masa için rezervasyon yaptırma seçeneği bulunmaktadır.

http://www.biletix.com/etkinlik/NJR13/TURKIYE/tr

* Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

Share