%100 Metal Fest 2017

orig_22538100% Metal Fest: Headbangers’ Weekend, 4-5 Mart 2017 tarihlerinde Küçük Çiftlik Park’ta!

Geçtiğimiz yıllarda Kreator, Helloween, ArchEnemy, Overkill, Children Of Bodom, Carcass, Therion, At The Gates, SonataArctica gibi grupları Türk metal seyircisiyle buluşturan 0 Metal Fest:Headbangers’ Weekend, kapalı alan versiyonu ile iki gün olarak 4-5 Mart 2017 tarihlerinde Küçük Çiftlik Park’ta…

100% Metal Fest: Headbangers’ Weekend’in ilk açıklanan grupları; uzun yıllar sonra ülkemizde tekrar sahne alacak olan, Almanthrash metalinin dev ismi Sodom, ilk kez ülkemizde ağırlayacağımız black metalefsanesi Immortal’dan Abbath, son yılların folk öncülerinden Eluveitie,senfonik metalin ülkemizde büyük kitlelerce takip edilen ismi Haggard,ülkemizde ilk kez sahne alacak olan Fin melodik death metal temsilcisi Kalmah,Polonyalı death metal efsanesi Vader, İranlı grup Azooma ve İstanbullu gruplarFurtherial ve Hellsodomy. Festivalin diğer isimleri çok yakında açıklanacak.

4 Mart 2017 Cumartesi:
Sodom, Abbath, Kalmah, Vader, Hellsodomy, Furtherial

5 Mart 2017 Pazar:
Eluveitia, Haggard, Azooma

Kombine Sahne Önü – 190.00 TL
Kombine Normal – 154.00 TL
– Bütün katılımcıların kimliklerini yanında bulundurmaları gerekmektedir.
– Mekan kapı açılış saati:13:30
– Organizasyon şirketi, öngörülmeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü programda her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
– Etkinlik her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir. Her türlü hava koşuluna hazırlıklı olunması önerilir.
– Etkinlik alanı içinde yiyecek ve içecek satışı yapılacağı için, dışarıdan getirilen yiyecek ve içecek etkinlik alanına alınmayacaktır.
– Organizasyon sahibi etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.
– Konser alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası) ile girmek yasaktır.
– Konser süresince kayıt yapmak kesinlikle yasaktır.
– 14 yaşından küçük bireyler etkinlik alanına Anne veya Baba refakatinde girebilirler.
Share