Metal ilahları “Hi-Voltage”da!

Türkiye’de rock etkinliklerine yeni bir soluk getirecek olan Hi-Voltage, Charm Music ve KüçükÇiftlik Park işbirliği ile 19 Haziran’da gerçekleşiyor. İlk kez düzenlenecek olan Hi-Voltage, rock severler arasında büyük heyecan yarattı. Şimdiden adından çok konuşturan ve merakla beklenen Hi-Voltage çerçevesinde, Megadeth, Trivium, Kurban ve Comma performansları ile KüçükÇiftlik Park’ta seyircileri büyüleyecek.

Antimilitarist ve özgürlükçü, extreme metal ilahı Megadeth, yeni dönem Amerikan Heavy Metal akımının lideri olarak nitelendirilen ve Türkiye’ye ilk kez gelecek olan Trivium, ülkenin en iyi rock gruplarından Kurban ve Türk Progressive Metal grubu Comma hayranları ile ses getiren ve çok konuşulan etkinliklerin vazgeçilmez mekanı KüçükÇiftlik Park sahnesinde buluşacak.  Megadeth, insanı zombileştiren dünya sistemine karşı duruşunu müziğiyle bir kez de dünya sahneleri arasında yerini alan KüçükÇiftlik Park’ta gösterecek. Dave Mustaine’in 1983 yılında Metallica’dan ayrılarak kurduğu ve başarıya ulaştırdığı Megadeth’in performansı heyecanla bekleniyor. Dünyaca ünlü grup; tüm zamanların en iyi heavy metal albümlerinden biri olarak sayılan Rust In Peace, Countdown To Extinction ve Youthanasia’da yer alan şarkılarının yanı sıra yeni albümlerinden de parçalar seslendirerek müzikseveri büyüleyecek.

“Hi-Voltage” çerçevesinde sahne alacak bir diğer grup Trivium, Türk heavy metal dinleyicilerinin yıllardır bekledikleri performanslarını sergilemek için ilk kez Türkiye’ye geliyor. Yeni dönem Amerikan Heavy Metal akımının lideri olarak nitelendirilen grup; ilk dört albümlerinin yanısıra geçtiğimiz yıl çıkarttıkları son albümleri “In Waves” ‘den de parçalar seslendirerek yıllarca bekleyen fanlarına doyumsuz bir performans sunacak.

Rock müziğin Türkiye’deki en iyi temsilcilerinden Kurban ve Comma ise Megadeth ve Trivium’dan önce sahne alacaklar. Megadeth’in Türkiye’de 2005 yılında vermiş olduğu konserde de sahne alan Kurban ve yeni kadrosu ile başarılı bir gelişim süreci geçiren Comma en unutulmaz şarkılarıyla KüçükÇiftlik Park’ta müzik şöleni yaşatacaklar.

www.kucukciftlikpark.com
www.charm-music.com

Share