ROL’den Yeni Klip: Alem

2002 yılında Hakan Hepcan ve Sertan Coşkun’un bir araya gelmesi ile kurulan grup bir süre  farklı farklı gitarist ve davulcularla çalıştıktan sonra   trio olmaya karar verip Davul’a Deniz Kaymaraz’ın katılması ile Hakan Hepcan (vokal-gitar), Sertan Coşkun (bass) ve Deniz Kaymaraz (davul)’ dan oluşan ROL son halini aldı.

Grup ilk albümü olan “İnce Derin” 2010 Kasım ayında Seyhan Müzik etiketi ile müzikseverlerin beğenisine sundu.

Albümün ilk klibi “Düşünmeden’e” , ikinci klibi sözleri Sezen Aksu’ya ait olan“Vazgeçtim” adlı cover’a , üçüncü klibi ise Ogün Sanlısoy ile düet yaptıkları “Büyüklük Bende Kalsın” adlı parçalarına çekildi.Müzik kanalları tarafından büyük ilgi gören ve listelerin üst sıralarında yer alan bu üç klip sonrasında grubun albümde en iddialı bulduğu “Alem” şarkısı kliplendirildi.

Onur Tuna
Onur Tuna

Grubun gitaristi ve solisti Hakan Hepcan’ın söz – müzik imzasını taşıyan Alem şarkısının düzenlemesi Rol Grubuna ait. Şarkıya Aykut Sütoğlu’da klarnetiyle farklı bir renk kattı.

Mahsun Kırmızıgül’ün Yönettiği rating rekorları kıran “Hayat Devam Ediyor” dizisinin önemli karakterlerinden Siraç’ı canlandıran “Onur Tuna”’lı Klip !

“Baydara Edra’nın Kaderi” isimli filmiyle Altın Koza Film Festivalinde “En İyi Kısa Film” ödülü alanYönetmen Can Eren siyah beyaz çektiği klipte sadece “Hayat Devam Ediyor” dizisinde Siraç karakterini canlandıran Onur Tuna’nın görüntülerine yer vererek biten bir aşk hikayesini anlatıyor.

 

Şarkının MP3 versiyonunu indirmek için : www.rol-grup.com/Alem.zip

Klibi izlemek için: http://www.dailymotion.com/video/xozst0_rol-alem_music

Share