Fecal Roar Fest! #1

fecal-roar-festSkastika, Rötbrains, Hedonistic Noise ve Asperger Kasım’ın 5’i gecesi cumartesi günü 4 grup Retro Rock Bar’da Fecal Roar Fest!’in ilk etkinliğinde bir araya geliyor.

♫ Kapı 20.00’da açılıyor.
☼ Giriş ücretsiz.

Istiklal Caddesi Ayhan Işık Sok.No 5 Kat 3 ve 4 (Teras) Beyoğlu/Istanbul,Istanbul

Saturday 5 November 2016, 20:00
Organized by : Hedonistic Noise

Ⓐ Skastika
Skastika, Bursa, Türkiye kökenli ska, reggae ve punk rock grubudur. Türkiye’de ska ve punk tarzında müzik yapan gruplardan birisidir. İlk müzikleri “Lanet Karı” ile bir Rock-A Festivali’ne başvurup sahne almaya hak kazanmışlardır. Grup önlerine çıkan bu fırsattan sonra çeşitli besteler yapmış, aynı zamanda halen kayitlarını sürdürmektedir.
facebook.com/SkastikaTR

� Rötbrains
Rötbrains 2011 kışında kirli, çiğ ve çirkin müzik yapmak amacıyla Kadıköy’de kuruldu.
rotbrains.bandcamp.com

ϟ Hedonistic Noise
Nisan 2016’nın başında İstanbul’da kurulmuş punk, hardcore punk ve grunge harmanlamasıyla müzik yapmaya çalışan 3 insandan oluşmuş grup 11 parçalık prova kayıtlarından oluşan “Masturbation” isimli demo albümünü kaydedip internet üzerinden yayınlamıştır. Basit, tekrarlayan gitar riffleri ve vur-geç sözlerle müzik yapan üç insan benzer tarzlardaki gruplarla kendi düzenlediği sahnelerine devam etmektedir.
HedonisticNoise.bandcamp.com

☤ Asperger
Kasım 2015’te İstanbul Taksim’de palazlanmış alternatif punk/grunge grubu. İlk kurulduğunda 410 adını kullanan ekip kısa bir süre önce adını Asperger olarak değiştirdi. “Bağırdım Sokaklarda” isimli bir EP’leri var.
aspergermusic.bandcamp.com

Fecal Roar Fest! yerel sahnedeki punk, ska, grunge, noise ve benzeri tarzlardaki grupların bir araya gelmesiyle oluşan bağımsız bir mini müzik festivaldir. Organizasyon ve konserlerle alakalı düzenlemeler müzisyenlerin ortak çabalarıyla yerel punk sahnesindeki müzikal paylaşıma destek olmak amacıyla hazırlanmaktadır. Üretmek ve üretenleri desteklemek isteyen herkese açık, özgür bir etkinliktir. Herhangi bir yerde toplanmış aynı felsefedeki müzik grupları -yukarıda belirtilen tarzların ağırlıklı olması şartıyla- bir yerden izin almaksızın “Fecal Roar Fest!” adı altında etkinlik açarak konserlerin devamını sağlayabilirler.

fecal-roar-fest

Share