18. Roxy Müzik Günleri Başladı

RoxyTürkiye’nin her yerinden kendi müziğinin peşindeki müzisyenleri buluşturarak sektöre ve dinleyiciye tanıtan Roxy Müzik Günleri’ne başvurular 15 Mart – 15 Nisan tarihleri arasında devam edecek. 18. Roxy Müzik Günleri; düzenlenecek konserler, müzik atölyeleri ve ödülleriyle zengin bir içerik sunacak.

İlk kez 1996 yılında “gerçek anlamda müzik düşünen ve üreten herkese” yapılan içten bir çağrıyla başlayan bu serüven 2013′te 18. yılını dolduracak. Bugüne kadar Teoman, Hayko Cepkin, Replikas, Aylin Aslım, Bağdat Avenue, Dorian, Deja-vu, Nekropsi, Yeni Harman, Direc-t, Anima, Kurban, Gevende, Fairuz Derin Bulut, Softa gibi birçok ünlü ismi ve grubu müzik dünyasına kazandıran Roxy Müzik Günleri’nin 18.si, 25 Nisan’daki ön elemeden sonra, 06-07-08 Mayıs tarihlerindeki Performans Günleri’yle devam edecek. 10 Mayıs 2013 Cuma gecesi yapılacak olan ödül töreniyle ödüller sahiplerini bulacak.

 

 

Roxy Müzik Günleri Atölyeleri ve Konserler
Müzik endüstrisine yeni yetenekler kazandırma ve genç müzisyenlere destek verme misyonu ile yola çıkan Roxy Müzik Günleri 18-25 Nisan tarihleri arasında herkese açık ücretsiz atölyeler düzenliyor. Müzik endüstrisi, müzik yazılımları, telif hakları, dijital müzik, sponsorluk, medya gibi birçok farklı alanda başarılı müzisyenler, prodüktörler ve eğitimcilerden tarafından çeşitli atölyeler verilecek. Roxy Müzik Günleri Atölyeleri’nin detaylı programını www.roxymuzikgunleri.com ve www.roxy.com.tr sitelerinden edinmek mümkün. 25 Nisan akşamı, daha önce dereceye giren Roxy Müzik Günleri müzisyen ve gruplarının sahne alacağı gecede bu yıl dereceye giren isimler açıklanacak.

roxy

Share