Kings of Convenience Soundgarden’da!

Babylon ahalisi, bu yıl da açık havaya çıkıyor, müzik baharla birlikte yeşillikler arasından yükseliyor.

Farklı şehirlere uğrayacak Babylon Soundgarden 2013’ün ilk durağı 25 Mayıs’ta Park Orman. Ormaniçinde 3 farklı sahnede yerli ve yabancı grupların performanslarının yanı sıra gerçekleşecek yanetkinliklerle Babylon’u karnaval havasıyla yaşayacağız.

Babylon Soundgarden Ankara 26 Mayıs’ta!
Soundgarden ile Babylon’u İstanbul sınırlarından dışarı çıkarmayı, karnaval havasıyla farklı şehirlere yaymayı amaçlayan Babylon ahalisi, Soundgarden İstanbul’un ardından ara vermeden müziğini, sahnesini ve şenliğini 26 Mayıs’ta Ankara’ya taşıyacak.

Kings of Convenience, DeVotchKa, Molotov Jukebox…
Babylon Soundgarden’ın İstanbul ayağının bu yılki yabancı konukları; Simon&Garfunkel ile karşılaştırılan baharın naif havasını müzikleriyle sunacak Kings of Convenience, Gypsy punk’a yakın duran, farklı enstrümanlarla renklendirilmiş, hayatı yakalayan ve yansıtan müzikleriyle DeVotchKa ve gypsy, swing, calypso’ya çalan müzikleriyle sahneyi bir anda büyük bir partiye çeviren, Game of Thrones serisi ve Harry Potter filmlerinden de tanınan Natalia Tena’nın da yer aldığı Molotov Jukebox. Yan etkinlikler ve sanatçı detayları açıklanmaya devam edecek.

Share