Ogün Sanlısoy Yeni Albümüyle İzmir’de

ogunsanlisoy_kRock müzik sanatçısı Ogün Sanlısoy, son albümü “Sen Uyurken” ile 11 Kasım Akşamı Bios Bar sahnesinde olacak.

Ogün Sanlısoy, ilk sahne deneyimlerine akustik gitarıyla gerçekleştirdiği performansı ile 1989 yılında başladı. Bunu takip eden yıllarda farklı amatör gruplarda solistlik yaptı ve ilk demo kaydını gerçekleştirdi.

Sanlısoy, 1992 yılında Pentagram’a katıldı ve aynı yıl çıkan Trail Blazer albümünde vokaliyle yer aldı. Türkiye’de ve yurt dışında Pentagram’la pek çok konser gerçekleştiren sanatçı, 1994-1995 yıllarında Gür Akad’ın kurduğu Klips grubunda solist olarak yer aldı ve bu grupla çeşitli konserler verdi. 1995 yılında Pentagram grubundan ayrılarak ilk solo albümünün çalışmalarına başladı.

“Korkma” albümünü 1999 yılında Tempo Müzik’ten Ümit Kuzer prodüktörlüğünde yayımlayan Sanlısoy, 2004 yılında Sony Music’ten yayımlanan ikinci solo albümü “O Gün” ile birlikte Türkiye’nin farklı pek çok ilinde çok sayıda konserle izleyicisi ile buluştu. 2005 yılı sonunda hazırlıklarına başlanan “Üç” albümü, yoğun bir çalışmanın ardından Sony BMG etiketiyle 2006’nın Mart ayında yayımlandı.

2009 yılının başlarında “Büyüdük Aniden” parçası myspace üzerinden ücretsiz olarak yayımlandı. Ardından 2009 sonlarında “Yukarıya Bak” parçası yine myspace üzerinden yayınlanan Ogün Sanlısoy’un, 2011 Şubat ayında “Ben” isimli dördüncü stüdyo albümü ile hayranları ile yeniden buluştu.

Ogün Sanlısoy’a 2008’den itibaren sahne performanslarında gitarlarda Aytek Akçakaya, bas gitarlarda Sertan Coşkun ve davullarda Sertan Soğukpınar eşlik ediyor. Aynı kadro “Ben” albümünün kayıtlarında da yer aldı.

Biletler: http://www.biletix.com/etkinlik/TMW31/IZMIR/tr
Bilet Fiyatı:  39.00 TL
Mekan: Bios Bar, Alsancak – İzmir

– 18 yaş sınırı vardır.
– Etkinlik düzeni ayaktadır.
– Belirtilen saat kapı açılış saatidir.
– Konser saati 22:00
– Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
Share