ZAKKUM’dan Yepyeni Single

Ben böyle değildim” ve “Üç dirhem” isimli iki yeni Zakkum şarkısının yer aldığı yeni single’da, “Ahtapotlar” şarkısının akustik versiyonu da ilk defa CD formatında sunulmuş oldu.

“Ben Böyle Değildim” ismini taşıyan yeni Zakkum single’ının kayıtları, Ankara’da Midas’ın Kulaklığı stüdyosunda, Erkan Tatoğlu ile birlikte gerçekleştirildi. Single’da yer alan üç şarkının da sözleri Cem Senyücel’e, müziği ise Yusuf Demirkol’a ait…

DMC Müzik etiketi taşıyan yepyeni Zakkum çalışmasının ilk videoklibi, single ile aynı ismi taşıyan “Ben Böyle Değildim” şarkısına çekildi. Yönetmenliğini Erkan Tatoğlu’nun gerçekleştirdiği yeni videoklip, çoğu Zakkum videosu gibi gene Ankara’da çekildi.

Grubun performans görüntülerinin çekimi, Ankara Mühye Köyü’nde  gerçekleştirilirken; “Anason” klibinden de hatırlanan konuk oyuncu Kurtuluş Şakirağaoğlu’nun drama çekimleri, Ankara Kuğulu Park ve Seğmenler Parkı’nda gerçekleştirildi.

Müzik marketlere bu hafta ulaşan yeni ZAKKUM çalışması, yasal müzik platformu TTnet Müzik’den de dinlenebilir: http://www.ttnetmuzik.com.tr/album/Ben_Boyle_Degildim/268283

Yeni video “Ben Böyle Değildim” için link’:  
VIMEO: https://vimeo.com/50436433

www.zakkumonline.com
www.facebook.com/zakkumonline
www.twitter.com/zakkumonline

Share